Optomer technika światłowodowa

Aktualności

OPTOMER - Liderem FTTH

25-01-2011

Z przyjemnością informujemy, że firma OPTOMER wygrała kolejny przetarg na dostawę osprzętu światłowodowego do nowego projektu Telefonii Dialog.

Jako jedyna firma w Polsce uczestniczymy w tak wielkim projekcie, który swoim zasięgiem obejmuje już prawie 100 tysięcy mieszkań.

W 2010 w ramach wygranego przetargu na lata 2010 -2011 dostarczaliśmy osprzęt światłowodowy. W tym roku firma OPTOMER rozszerzyła zakres oferty o kable łatwego dostępu, które będą dostarczane w ilościach kilkuset kilometrów. Jako dostawca, zapewniamy kompleksową ofertę która daje nam niekwestionowaną pozycję lidera w zakresie nowoczesnych technologii na  polskim rynku.

Osiągnięcie takiej pozycji było możliwe dzięki zaproponowaniu nowatorskich projektów, dedykowanych pod specjalne wymagania naszych klientów.

Dostawa kabli łatwego dostępu i osprzętu PON realizowana jest w ramach dofinansowanego ze środków unijnych projektu "Rozbudowa regionalnej sieci szerokopasmowej Telefonii DIALOG S.A. w województwie łódzkim". Przedsięwzięcie zajęło pierwsze miejsce w konkursie wniosków o dotację "Infrastruktura społeczeństwa informacyjnego” w ramach "Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2007-2013".

Więcej informacji na stronie: http://dialog.pl/o_nas/RPO_Lodz             

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.