Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Fotorelacja: Targi ANGA COM w Kolonii!

12-06-2015

Szanowni Państwo,

W dniach od 9 do 11 czerwca 2015 r. w Kolonii w Niemczech odbyły się targi ANGA COM, które są jedną z największych wystaw poświęconych telewizji kablowej, satelitarnej oraz szerokopasmowemu internetowi. 

Firma OPTOMER zaprezentowała najnowsze rozwiązania z dziedziny FTTH oraz telewizji kablowej:

 

Wśród zaprezentowanych produktów znalazła się m.in. Naścienna Mufa Światłowodowa MP-16D   Na ściance pokazowej znalazły się także produkty z możliwym montażem na szynie typu DIN (szerokość 35 mm) oraz montażem bezpośrednio na ścianie m.in. Hermetyczna Przełącznica Światłowodowa PSH-3 (więcej >>).
Wśród zaprezentowanych produktów znalazła się m.in. Naścienna Mufa Światłowodowa MP-16D (więcej >>).   Na ściance pokazowej znalazły się także produkty z możliwym montażem na szynie typu DIN (szerokość 35 mm) oraz montażem bezpośrednio na ścianie, m.in. Hermetyczna Przełącznica Światłowodowa PSH-3 (więcej >>).
     
Na targach OPTOMER zaprezentował m.in. Zestaw Instalacyjny FTTH z Wyposażonym Gniazdkiem Optycznym NGO-12 (więcej >>).   Pracownicy Działu Eksportu oraz Działu Rozwoju firmy OPTOMER służyli pomocą odwiedzającym stoisko.
Na targach OPTOMER zaprezentował m.in. Zestaw Instalacyjny FTTH z Wyposażonym Gniazdkiem Optycznym NGO-12 (więcej >>).   Pracownicy Działu Eksportu oraz Działu Rozwoju firmy OPTOMER służyli pomocą odwiedzającym stoisko. 
     
Magazyn Targowy ANGA COM NEWS   Artykuł „Telewizja kablowa w strukturze sieci FTTH”, który ukazał się w magazynie targowym ANGA COM
Artykuł „Telewizja kablowa w strukturze sieci FTTH”, który ukazał się w magazynie targowym ANGA COM został przygotowany przez pracowników Działu Rozwoju firmy OPTOMER (więcej >>).

 

Fundusze Europejskie

 


Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki.Firma „Optomer – Julian Meller Zdzisław Rzetelski sp.j.” informuje, że realizuje Projekt pt.


Wdrożenie Planu Rozwoju Eksportu firmy „Optomer – Julian Meller Zdzisław Rzetelski sp. j.”


Projekt realizowany jest od 1.08.2013 r. do 31.07.2015 r.


Wartość projektu 423 370,72 PLN, wartość dofinansowania 318 111,95 PLN.PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO


w ramach


Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007 – 2013
Działanie 6.1 „Paszport do eksportu”

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.