Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Praca: Specjalista ds. eksportu z językiem niemieckim i angielskim (ogłoszenie nieaktualne)

18-05-2015

Szanowni Państwo,

Firma OPTOMER w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na następujące stanowiska:

Specjalista ds. eksportu
z językiem niemieckim i angielskim:

Opis stanowiska:

•    Prowadzenie aktywnej sprzedaży na obsługiwanych rynkach zagranicznych i nadzór nad procesem sprzedaży
•    Sporządzanie ofert handlowych
•    Reprezentowanie firmy na targach oraz wyjazdach zagranicznych
•    Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami i aktywne poszukiwanie nowych klientów

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
•    Bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
•    Prawo jazdy kategorii B
•    Znajomość obsługi komputera (System Windows 7, MS Office)
•    Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie
•    Otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

•    Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Stałe godziny pracy
•    Wdrożenie zawodowe
•    Możliwość rozwoju poprzez współpracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optomer.pl

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numer telefonu: 42 6110100 wew. 11

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.