Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Praca: Specjalista ds. Importu (ogłoszenie nieaktualne)

17-04-2015

Szanowni Państwo,

Firma OPTOMER w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na Specjalistę do spraw Importu (ogłoszenie nieaktualne).

Opis stanowiska:

•    Opracowywanie i analiza ofert handlowych
•    Pozyskiwanie nowych dostawców oraz współpraca z dotychczasowymi
•    Negocjowanie warunków zakupu
•    Nadzór nad przebiegiem procesów zakupowych, jakościowych i logistycznych
•    Współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne)
•    Sporządzanie deklaracji Intrastat

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, handel zagraniczny
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale importu będzie znaczącym atutem
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
•    Znajomość obsługi komputera (System Windows 7)
•    Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
•    Znajomość systemu Sage Symfonia ERP Handel lub innego systemu ERP będzie atutem
•    Znajomość branży optotelekomunikacyjnej będzie dużą zaletą
•    Umiejętność pracy pod presją czasu i z wieloma zadaniami jednocześnie
•    Dobra organizacja własnej pracy
•    Otwartość i komunikatywność
•    Umiejętności negocjacyjne
•    Sumienność i dokładność

Oferujemy:

•    Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Stałe godziny pracy
•    Możliwość rozwoju zawodowego

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: optomer@optomer.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

NOWOŚCI

NOWE PRODUKTY

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.