Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Firma OPTOMER na spotkaniu partnerów szwajcarskiego DIAMONDA!

31-10-2014

W dniach 29-30 października 2014 r. w szwajcarskiej Losone odbyło się spotkanie partnerów firmy DIAMOND! Firmę OPTOMER na spotkaniu reprezentowali: Maciej Lewandowski Dyrektor Generalny i Prokurent oraz Ewa Meller, Członek Zarządu do Spraw Współpracy Międzynarodowej.

Spotkanie było poświęcone Strategii na 2015 r. wraz z podsumowaniem obecnego roku. Zaprezentowano m.in. najnowsze trendy na rynku telekomunikacji, techniki laserowej, obronności oraz medycznym.  

Na zakończenie spotkania odbyła się prezentacja firm-partnerów oraz omówiono specyfikę rynku w poszczególnych państwach. Poza przedstawicielami firmy OPTOMER udział wzięli również przedstawiciele partnerów DIAMONDA z Anglii, Austrii, Czech, Francji, Indii, Izraela, Japonii, Omanu i Szwecji.

Same początki współpracy z firmą DIAMOND sięgają lat 90. Wtedy to szwajcarska firma dostarczyła spółce OPTOMER kompletną linię produkcyjną złączy światłowodowych E-2000™. Obecnie firma OPTOMER posiada wyłączność sprzedaży produktów Diamonda na Polskę. Ponadto także ma możliwość przetestowania najnowszych rozwiązań w szwajcarskim laboratorium w Losone.

Więcej informacji o produktach DIAMOND w ofercie firmy OPTOMER znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.optomer.pl/szukaj/diamond

Certyfikat Partnera firmy DIAMOND dla spółki OPTOMER

Certyfikat Partnera firmy DIAMOND dla spółki OPTOMER

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.