Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Wakacyjne okazje w firmie OPTOMER

09-07-2019

 

WAKACYJNE OKAZJE W SKLEPIE OPTOMER!

Drodzy Klienci!
Firma OPTOMER przedstawia specjalną ofertę produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach. W celu zakupu, zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami!
Liczba produktów ograniczona.

 

Przełącznica PS-19
1U Dzielona

Wyposażona w adaptery SC/APC
oraz pigtaile

DOSTĘPNE WYPOSAŻENIE:

Adapter LC/APC SM quad

Adapter LC/PC SM simplex

Adapter SC MM duplex

Adapter LC MM quad


Pigtail LC MM, OM4,
900um, L=1,5m


Pigtail ST, MM, OM1, easy strip,
900um, L=1,5m



Przełącznica PS-19 1U


Wyposażona w adaptery SC/APC
oraz pigtaile

DOSTĘPNE WYPOSAŻENIE:


Zestaw 12 pigtaili E2000.PC, SM,
G652D, kolorowe, L=2m


Zestaw 12 pigtaili LC, MM, OM2,
kolorowe, L=2m


Zestaw 12 pigtaili E2000.PC, SM,
G652D, kolorowe, L=2m


Patchcord LC - LC MM, OM3,
2x2mm, duplex, L=50m


Patchcord SM SC/APC - LC/APC
0,3m duplex, G652D, 2x2mm.

 

OPTOMER Meller Rzetelski sp. j.
ul. Kaczeńcowa 8, 91-214 Łódź
tel./fax: +48 42 652 54 72
e-mail: sprzedaz@optomer.pl

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.