Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Zaproszenie na ANGA COM 2019 z udziałem firmy OPTOMER

21-05-2019

Mamy przyjemność poinformować, że firma OPTOMER weźmie udział w międzynarodowych targach ANGA COM, które odbędą się w Kolonii w dniach od 4 do 6 czerwca. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich operatorów szerokopasmowych, dostawców systemów technologicznych oraz nadawców telewizji kablowej.

ANGA COM to jedne z największych targów branżowych tego typu w Europie. Na zeszłorocznej, pod wieloma względami rekordowej edycji gościło aż 500 wystawców z 37 państw oraz 21 700 uczestników z 78 krajów.

Firma OPTOMER dołączyła do szerokiego grona wystawców na ANGA COM w 2015 roku i od tamtej pory regularnie co roku prezentuje tam swoje produkty i oferowane przez nią innowacyjne rozwiązania w zakresie techniki światłowodowej. Nasze tegoroczne firmowe stoisko znajdą Państwo w Hali 7 pod numerem C80. Gorąco zapraszamy do złożenia nam wizyty!

Głównymi tematami zbliżających się targów w Niemczech będą m.in. sieci dostępowe FTTX, spersonalizowana telewizja, odbiór satelitarny oraz technologia IPTV.

Z pełnym programem ANGA COM można zapoznać się już na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia: http://www.angacom.de/en.html.

 

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.