Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Wiosenne Konferencje

10-04-2019

FIRMA OPTOMER NA WIOSENNYCH KONFERENCJACH TELEKOMUNIKACYJNYCH

Tej wiosny Firma OPTOMER będzie gościć na czterech konferencjach telekomunikacyjnych, na których podzieli się swoją wiedzą z zakresu najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie technologii światłowodowej.

Media Forum 2019

Konferencją, na której w pierwszej kolejności pojawi się Firma OPTOMER, będzie Media Forum 2019, czyli IX Niezależne Forum Operatorów Kablowych. Celem imprezy organizowanej w dniach od 7 do 10 maja jest integracja przedsiębiorstw z branży komunikacji elektronicznej. W wydarzeniu wezmą udział m.in. operatorzy telewizji kablowych, dostawcy systemów technologicznych oraz nadawcy kanałów TV.

W programie Media Forum mieszczą się liczne wykłady, w tym także prezentacja Firmy OPTOMER i warsztaty połączone z pokazem okablowania przełącznicy słupkowej. Konferencja, której oficjalnym Partnerem Technologicznym jest OPTOMER, po raz kolejny będzie miała miejsce w Pałacu i Folwarku w Łochowie.

MiŚOT Meeting 2019

Na pierwszą połowę maja przypada także konferencja Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych, której Srebrnym Sponsorem jest Firma OPTOMER. Wiosenny MiŚOT Meeting odbędzie się w dniach od 13 do 15 maja w Hotelu STOK w Wiśle.

Klimatem przewodnim tegorocznej edycji będą wojsko oraz militaria. Program zakłada liczne atrakcje, wśród których znajdą się dwie półgodzinne prelekcje prowadzone przez ekspertów OPTOMER. Na swoim stoisku firma zaprezentuje także szeroką gamę oferowanych produktów.

Wiosenna konferencja szkoleniowa ZTK

Ostatnim majowym wydarzeniem branżowym, w którym weźmie udział Firma OPTOMER, jest Wiosenna Konferencja Szkoleniowa organizowana przez Zarząd Związku Telewizji Kablowych w Polsce Izba Gospodarcza. Konferencja odbędzie się w dniach od 28 do 31 maja w Kazimierzu Dolnym w hotelu Zajazd Piastowski.

Firma OPTOMER poprowadzi wtedy dwie prezentacje: „Elementy pasywne w światłowodowych sieciach dostępowych FTTH” oraz „5G kontra FTTH”. Oprócz tego przeprowadzone zostaną również warsztaty pt. „Praktyczna realizacja punktu dystrybucyjnego w sieciach FTTH”.

 

Na tym oczywiście nie koniec naszych planów. W dalszej perspektywie w terminie 17-19 czerwca będziemy gościć także na XXIV Konferencji KIKE (Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej) w Hotelu Arłamów.


Już teraz zapraszamy na wymienione konferencje i zachęcamy do odwiedzin stoisk, na których pracownicy Firmy OPTOMER odpowiedzą na wszelkie pytania odnośnie oferowanych technologii światłowodowych oraz zaprezentują wybrane produkty. Do zobaczenia!

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.