Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Wdmuchiwarki - Blue Dragon Jet

08-04-2019

Firma OPTOMER nawiązała współpracę z producentem sprzętu telekomunikacyjnego Gamm-Bud, dzięki czemu została oficjalnym dystrybutorem urządzeń Blue Dragon Jet w Polsce. Od teraz w ofercie dostępny jest szeroki wybór wdmuchiwarek o różnym przeznaczeniu.


Blue Dragon Jet Standard

Profesjonalna i łatwa w obsłudze wdmuchiwarka przeznaczona do wdmuchiwania mikrokabli. Charakteryzuje się solidną konstrukcją i wysoką jakością podajnika oraz mocą silników pneumatycznych. Wykorzystanie w niej wody zamiast powietrza pozwala uzyskać większą odległość wdmuchiwania.

 

Blue Dragon Jet Budget

Mikrowdmuchiwarka przeznaczona do budowy sieci dostępowych FTTH. Zależnie od przebiegu trasy oraz sztywności kabla może wdmuchiwać odcinki na odległość do 700 m. Dzięki swojej prostej konstrukcji jest łatwa w obsłudze, a jej przezbrojenie do pracy z kablem o innej średnicy trwa mniej niż minutę.

 

Blue Dragon Jet Hydro

Mocna wdmuchiwarka, wyposażona w silniki hydrauliczne. Szczególnie zaleca się ją przy ciężkich pracach, które wymagają dużych sił popychających kabel. Blue Dragon Jet Hydro jest wdmuchiwarką o solidnej konstrukcji z wysokiej jakości podajnikiem. Dzięki mocy silników hydraulicznych można wdmuchiwać nią kable na odległość do 2,5 km.

 

Blue Dragon Jet Max

Profesjonalna wdmuchiwarka kabli o solidnej i prostej konstrukcji. Charakteryzuje ją łatwość obsługi oraz duża trwałość. Dzięki wysokiej jakości podajnikowi oraz mocy silników pneumatycznych może wdmuchiwać kable z prędkością do 110 m/min na odległość do 2,5 km.

 

Blue Dragon Jet Mini

Wdmuchiwarka do mikrokabli przeznaczona do budowy ostatnich odcinków sieci FTTH. Cechuje ją kompaktowa konstrukcja oraz łatwość w obsłudze. Dzięki specjalnym zamknięciom możliwa jest bardzo szybka praca maszyny.

 

Blue Dragon Jet Multi Tube

Przeznaczona do wdmuchiwania pakietów mikrorurek do rur osłonowych. W urządzeniu wykorzystany jest podajnik mikrorurek na łańcuchach rolkowych z gumowymi lub aluminiowymi nakładkami.

 

Blue Dragon Jet Smart

Wdmuchiwarka wyposażona w czujniki do pomiaru parametrów wdmuchiwania. Mierzą one ciśnienie w mikrorurce, prędkość i długość wdmuchniętego kabla, siłę dopychającą oraz parametry otoczenia, takie jak: temperatura powietrza, wilgotność powietrza i położenie geograficzne.

 

Klienci, zamawiający wdmuchiwarki przez firmę OPTOMER, mają prawo do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego na identycznych zasadach jak klienci kupujący bezpośrednio u producenta. Oferowane przez OPTOMER urządzenia standardowo wyposażone są we wszystkie wymagane akcesoria. W ramach zamówienia szkolenie z obsługi wdmuchiwarki.


Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu!

Sprzedaż:
Dział Handlowy
tel.: +48 42 650 53 33
e-mail: sprzedaz@optomer.pl

Wsparcie techniczne:
Dział Rozwoju
tel.: +48 42 611 05 31
e-mail: rozwoj@optomer.pl

 
Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.