Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Praca: Kontroler Jakości Produkcji oraz Specjalista ds. Eksportu (ogłoszenie nieaktualne)

12-01-2018

Szanowni Państwo,

Firma OPTOMER zajmująca się projektowaniem i produkcją telekomunikacyjnego osprzętu światłowodowego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

  Specjalista ds. Planowania Produkcji
(ogłoszenie nieaktualne):

Opis stanowiska:

•    przygotowanie harmonogramu produkcji,
•    planowanie z uwzględnieniem surowców, materiałów oraz terminów realizacji,
•    współpraca z działem zakupów, sprzedaży oraz magazynem,
•    monitorowanie bieżących zagrożeń w cyklu produkcyjnym,
•    raportowanie do przełożonych,
•    współpraca przy optymalizacji procesu produkcji.

Wymagania:

•    wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
•    doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 1 rok),
•    silnie rozwiniętych zdolności analitycznych,
•    doskonałych umiejętności planowania i organizacji pracy,
•    proaktywności w przewidywaniu, przeciwdziałaniu i rozwiązywaniu problemów,
•    znajomości języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Oferujemy:

•    umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
•    praca jednozmianowa,
•    miłą atmosferę i pracę w jednej z najlepszych firm w branży,
•    możliwość rozwoju zawodowego,
•    możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym,
•    możliwość skorzystania z karty sportowej.

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optomer.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numer telefonu: 42 6110100 wew. 11

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

  Kontroler Jakości Produkcji

•    kontrola jakości,
•    nadzór nad produkcją.

Wymagania:

•    znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym,
•    dobra organizacja pracy,
•    wysoka kultura osobista,
•    umiejętność pracy w grupie.

Wymagania dodatkowe:

•    znajomość języków programowania (preferowany C#),
•    prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

 Specjalista ds. eksportu
z językiem niemieckim i angielskim

•    prowadzenie aktywnej sprzedaży na obsługiwanych rynkach zagranicznych i nadzór nad procesem sprzedaży,
•    sporządzanie ofert handlowych,
•    reprezentowanie firmy na targach oraz wyjazdach zagranicznych,
•    budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami i aktywne poszukiwanie nowych klientów.

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
•    mile widziane wykształcenie techniczne w kierunku telekomunikacji,
•    bardzo dobra znajomość języków niemieckiego i angielskiego,
•    znajomość obsługi komputera (System Windows 7, MS Office),
•    prawo jazdy kat. B,
•    otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie w zakresie powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

•    stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
•    stałe godziny pracy,
•    wdrożenie zawodowe,
•    możliwość rozwoju poprzez współpracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole,

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.