Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Praca: Przedstawiciel Handlowy B2B (ogłoszenie nieaktualne)

12-10-2017

Szanowni Państwo,

Firma OPTOMER zajmująca się projektowaniem i produkcją telekomunikacyjnego osprzętu światłowodowego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

 Przedstawiciel Handlowy B2B
(ogłoszenie nieaktualne)

Opis stanowiska:

•    pozyskiwanie nowych klientów
•    przygotowywanie ofert
•    budowanie relacji z obecnymi klientami
•    prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

•    doświadczenie w sprzedaży B2B, B2C mile widziane
•    czynne prawo jazdy kat. B
•    znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem
•    wykształcenie minimum średnie
•    znajomość obsługi komputera
•    łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

•    stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•    wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
•    możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    udział w targach i konferencjach

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optomer.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numer telefonu: 42 6110100 wew. 11

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

NOWOŚCI

NOWE PRODUKTY

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.