Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Adaptery SC APC Premium Plus w ofercie firmy OPTOMER

17-07-2017

Adaptery SC Premium Plus wykonane w najnowszej technologii One Piece Adapter dedykowane są do sieci szkieletowych i wszędzie tam gdzie jakość połączenia ma znaczenie.

W międzynarodowym badaniu 98% instalatorów i 80% właścicieli sieci wskazało złącza rozłączne jako główną przyczynę problemów i awarii w sieciach światłowodowych, a wieloletnie doświadczenie firmy OPTOMER potwierdza słuszność tej tezy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma OPTOMER wprowadziła adaptery SC Premium Plus. W przeciwieństwie do standardowych adapterów, ich obudowa wykonywana jest w trakcie jednego procesu wtryskiwania i stanowi monolityczny element z tworzywa, a nie jak ma to miejsce w standardowych adapterach, gdzie obudowa powstaje w wyniku zgrzania ze sobą dwóch połówek. Przekłada się to na większą wytrzymałość mechaniczną i lepszą precyzję wykonania. W konsekwencji uzyskujemy adapter o lepszych parametrach transmisyjnych i bardziej odporny na uszkodzenia (np. w wyniku nieprawidłowej eksploatacji).

Lepsza technologia wykonania to nie wszystkie zalety adapterów SC Premium Plus:

  • Aby móc zagwarantować lepsze parametry transmisyjne, 100% adapterów badanych jest pod kątem strat wtrąceniowych (IL) i selekcjonowana.
  • Aby zapewnić pełną identyfikację producenta na adapterach tłoczony jest napis OPTOMER.
  • Lepiej dopasowana zaślepka pomaga w ochronie niewykorzystywanych portów przed zabrudzeniem i zabezpiecza adapter na czas transportu.
  • Zaślepki są transparentne aby umożliwić identyfikację portów i włókien bez narażania ich na zanieczyszczenie.

Adapter SC APC Premium Plus

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.