Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Infografika: 25 lat firmy OPTOMER

23-03-2017

Szanowni Państwo,

Dnia 23 marca bieżącego roku minęło 25 lat od momentu powstania firmy OPTOMER.

Firma OPTOMER, jako jedna z pierwszych w Polsce rozpoczęła produkcję złączy światłowodowych, w tym najwyższej jakości E-2000 szwajcarskiej firmy DIAMOND.

W kolejnych latach inżynierowie działów Konstrukcji i Rozwoju opracowali szereg nowych produktów i rozwiązań, których część została opatentowana, np. Gniazdko Optyczne NGO-12.

Własne działy badawczo-rozwojowe umożliwiają opracowanie produktów na indywidualne potrzeby Klienta.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz odpowiadając na potrzeby rynku, sukcesywnie rozszerzana jest oferta firmy OPTOMER o nowe rozwiązania.

W ubiegłym roku została wprowadzona kompleksowa oferta Światłowodowych Sieci Napowietrznych FTTH – Fibre Sky System, która obejmuje poza produktami, szkolenia oraz doradztwo przy inwestycji.

Dynamiczny rozwój światłowodowych sieci szerokopasmowych w terenach podmiejskich i słabo zurbanizowanych, skłania inwestorów do wykorzystywania istniejącej w tych obszarach infrastruktury napowietrznych sieci energetycznych. Budowa abonenckich sieci FTTH na podbudowie słupowej jest znacznie szybsza, tańsza i mniej inwazyjna dla środowiska w porównaniu z instalacjami doziemnymi.

W ciągu minionego ćwierćwiecza OPTOMER stał się jednym z liderów wśród dostawców na rynku techniki światłowodowej w Polsce.

W tym okresie firma OPTOMER była wielokrotnie nagradzana „Gazelami Biznesu” gazety „Puls Biznesu” oraz „Diamentem” miesięcznika „Forbes”.

Serdecznie dziękujemy za współpracę z firmą OPTOMER na przestrzeni minionych 25 lat, z nadzieją na jej kontynuację.

Zapraszamy do zapoznania się z dziejami naszej firmy za pomocą jubileuszowej infografiki.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd i Pracownicy firmy OPTOMER

Infografika: 25 lat firmy OPTOMER

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.