Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Firma OPTOMER „Diamentem” miesięcznika „Forbes”

13-03-2017

W lutym tego roku firma OPTOMER została uhonorowana przez redakcję miesięcznika „Forbes”  nagrodą „Diament” dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Jest to kolejne wyróżnienie dla firmy po „Gazeli Biznesu” dziennika „Puls Biznesu”.

Nagroda „Forbesa” jest przyznawana firmom, które w ciągu ubiegłych trzech lat najbardziej zwiększyły swoją wartość na podstawie rankingu przygotowanego przez wywiadownię gospodarczą. Przedsiębiorstwa w zestawieniu nie mogą  znajdować się w stanie upadłości, ani likwidacji. Przy wycenie wywiadownia gospodarcza stosuje metodę szwajcarską, która jest połączeniem metod: majątkowej i dochodowej.

Znalezienie się firmy OPTOMER w tym jednym z bardziej prestiżowych rankingów przedsiębiorstw w Polsce, jest ukoronowaniem 25 lat istnienia firmy, jednocześnie świadczy o dostrzeżeniu w niej potencjału oraz uwiarygadnia firmę jako dynamicznie rozwijającego się partnera dla kontrahentów.

 

W lutym tego roku firma OPTOMER została uhonorowana przez redakcję miesięcznika „Forbes”  nagrodą „Diament” dla najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Jest to kolejne wyróżnienie dla firmy po „Gazeli Biznesu” dziennika „Puls Biznesu”.

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.