Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Praca: Inżynier Działu Rozwoju (ogłoszenie nieaktualne)

14-03-2016

Szanowni Państwo,

Firma OPTOMER zajmująca się projektowaniem i produkcją telekomunikacyjnego osprzętu światłowodowego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

INŻYNIER DZIAŁU ROZWOJU
(ogłoszenie nieaktualne):

Opis stanowiska:

•    Przygotowywanie kart katalogowych i informacyjnych o nowych produktach
•    Opracowywanie materiałów szkoleniowych
•    Wsparcie techniczne klienta
•    Prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń dla klientów

Wymagania:

•    Ukończenie studiów inżynierskich
•    Znajomość języka angielskiego
•    Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

•    Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
•    Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
•    Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    Udział w targach, konferencjach krajowych i międzynarodowych

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optomer.pl

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numer telefonu: 42 6110100 wew. 11

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.