Optomer technika światłowodowa

Aktualności

Nowość: złącze F-3000 Diamond z wkładką tytanową!

30-10-2015

Szwajcarska spółka Diamond, której jedynym przedstawicielem w Polsce jest firma OPTOMER, wprowadziła złącze F-3000 z wkładką tytanową.

Dotychczas złącza F-3000 Diamond, które są kompatybilne ze standardem LC, posiadały ceramiczną ferrulę hybrydową z wkładką miedzioniklowaną umożliwiającą przeprowadzenie operacji Aktywnego Centrowania Rdzenia. Wkładka tytanowa zapewnia wyższą, w porównaniu z wkładką miedzioniklową, odporność na trudne warunki środowiska pracy. Złącza F-3000 Diamond z wkładką tytanową mogą być stosowane m.in.  w środowisku o podwyższonej wilgotności, o podwyższonym stężeniu gazów czy w mgle solnej.

Nowa wkładka tytanowa zapewnia najwyższe parametry transmisyjne i eksploatacyjne. Straty wtrąceniowe IL i odbiciowe RL dla złączy F-3000 w klasie standard wynoszą odpowiednio 0,15 dB i 50 dB dla wersji PC i 70 dB dla wersji APC. Dla złączy F-3000 w klasie 0,1 dB straty wtrącone IL są na poziomie 0,1 dB.

Dane Techniczne: F-3000

Uzyskanie najwyższych parametrów złączy jest możliwe dzięki zastosowaniu w pełni zautomatyzowanego procesu produkcji. Zachęcamy do obejrzenia filmu:

Więcej informacji o złączach F-3000 można znaleźć na stronie produktu: http://www.optomer.pl/karta_produktu/26_zlacza-i-adaptery-f-3000-diamond  

Powrót do listy

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.