Optomer technika światłowodowa

Produkty

OPTOKOD
S1071

MIERNIK MOCY SERII OPM

MIERNIK MOCY OPM4 MIERNIK MOCY OPM4
MIERNIK MOCY OPM5 MIERNIK MOCY OPM5
  • TELEKOMUNIKACJA
  • SIECI DOSTĘPOWE
  • FIBER TO THE X - WŁÓKNO DO BIURA, DO DOMU, DO BIURKA
  • PASYWNE SIECI OPTYCZNE
  • SIECI LOKALNE
  • SIECI ROZLEGŁE
  • SIECI METROPOLITALNE
  • TELEWIZJA KABLOWA
  • ENERGETYKA, GÓRNICTWO,AUTOMATYKA SŁUŻ.MUNDUROWE
  • ZASTOSOWANIE ZEWNĘTRZNE

Cechy:

  • profesjonalny miernik mocy z kompletem opcji
  • automatyczna identyfikacja fali Wave-ID
  • rozpoznawanie modulacji (detekcja tonów)
  • możliwość ustawienia poziomu odniesienia
  • możliwość zapamiętania do 1000 wyników w 10 folderach (seria OPM5)
  • możliwość kopiowania zapisanych wyników, przez port USB (seria OPM5)
  • seria FTTx PON umożliwia równoczesny pomiar na fali 1490 i 1550 nm (posiada wbudowany filtr), kompatybilny z BPON, GPON, EPON, oprócz miernika mocy posiada wbudowany VFI – wizualny lokalizator uszkodzeń
  • w zestawie wymienny adapter uniwersalny na ferrulę 2,5 mm

ZAPYTAJ EKSPERTA:
Paweł Cisło
Dział Rozwoju
mail: p.cislo@optomer.pl
tel.: +48 42 611 01 00 wew. 31

ZAPYTAJ HANDLOWCA:
Emilia Cholak
Dział Handlowy
mail: e.cholak@optomer.pl
tel.: +48 42 611 01 00 wew. 25

Sposób zamawiania:

  • OPM4-2D – miernik mocy optycznej serii OPM4, kalibrowany dla fal 850, 1300, 1310, 1490, 1550 nm, o zakresie pomiarowym od 6 do 60 dBm, z technologią Wave ID, bez możliwości zapisu wyników pomiaru

Dane techniczne:

Parametry OPM
Pokaż tabele

Do pobrania:

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.