Optomer technika światłowodowa

Produkty

OPTOKOD
A1220

SKRZYNKA KABLA ROZBIEGOWEGO SKR

Skrzynka Kabla Rozbiegowego SKR Skrzynka Kabla Rozbiegowego SKR
Skrzynka Kabla Rozbiegowego SKR - otwarta Skrzynka Kabla Rozbiegowego SKR - otwarta
  • TELEKOMUNIKACJA
  • SIECI ROZLEGŁE
  • SIECI METROPOLITALNE
  • TELEWIZJA KABLOWA
  • SIECI WDM, DWDM, CWDM
  • ZASTOSOWANIE WEWNĘTRZNE

Cechy:

  • Skrzynka Kabla Rozbiegowego wykonywana w postaci obudowanej szpuli ze światłowodem jednomodowym G.652D, G.657 lub wielomodowym OM-1, OM-2, OM-3, OM-4
  • zapas kabla rozbiegowego umożliwia eliminację strefy martwej przy pomiarach reflektometrycznych linii światłowodowych
  • dostępne jest w dwóch wersjach:
    • kabel stacyjny w powłoce o średnicy 2 mm - maksymalna długość włókna 150 m
    • tuba w powłoce o średnicy 900 μm - maksymalna długość włókna 500 m
  • możliwość zakończenia włókna złączami w standardzie E-2000, SC lub FC ze szlifowaniem PC lub APC
  • na podstawie szpuli kable rozbiegowe zorganizowane są w okręgu dwa wyprowadzenia zakończone złączami o długości 2 m
  • wyprowadzenia złączy każdorazowo zabezpieczone są powłoką stacyjną o średnicy 2 mm
  • uchwyt ułatwiający transport
  • organizator osłonek spawów umożliwiający wymianę zużytych złączy

Wyposażenie:

  • skrzynka
  • kabel rozbiegowy
  • organizator osłonek spawów
  • taśma rzepowa

ZAPYTAJ EKSPERTA:
Grzegorz Kubiak
Dział Rozwoju
mail: g.kubiak@optomer.pl
tel.: +48 42 611 01 00 wew. 12

ZAPYTAJ HANDLOWCA:
Emilia Cholak
Dział Handlowy
mail: e.cholak@optomer.pl
tel.: +48 42 611 01 00 wew. 25

Sposób zamawiania:

  • SKR-SCA/SCP/P/500/T/G652D - Skrzynka kabla rozbiegowego SC/APC - SC/PC  500m tuba 900um z włóknem G652D, wyjścia po 2m kabel

Dane techniczne:

Dane Techniczne: Skrzynka Kabla Rozbiegowego SKR
Pokaż tabele

Do pobrania:

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.