Optomer technika światłowodowa

Rozwój

Telekomunikacja, w szczególności światłowodowa, jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią gospodarki. Wzrastająca ilość przedsiębiorstw działających w tej branży oraz silna konkurencja między firmami już istniejącymi rodzi potrzebę podejmowania działań pozwalających utrzymać się w gronie najlepszych.


Jako firma zorientowana na innowacyjność poszukujemy nowych produktów, nowych rynków i nowych klientów. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i zapewnienie wysokiego poziomu usług, jakich oczekują nasi odbiorcy. Nasza szeroka oferta szkoleń poszerzona zostanie między innymi o warsztaty obejmujące praktyczne aspekty instalacji osprzętu światłowodowego o dużej pojemności w obiektach centralowych, seminaria dotyczące inspekcji i utrzymania w czystości złączy światłowodowych jak również rozbudowany zostanie panel szkoleń dotyczących sieci FTTH.


Naszymi kluczowymi odbiorcami są duże korporacje. Współpraca z nimi ma charakter długofalowy i zapewnia stabilność funkcjonowania firmy. Dysponując wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz zapleczem projektowym skupiamy się też na realizacji nietypowych projektów oraz rzetelnej obsłudze małych i średnich firm, instytutów naukowych, wyższych uczelni i szkół. Naszym zamierzeniem jest dalszy wzrost poziomu eksportu. Nasze produkty obecne są w Niemczech, Austrii, Czechach, Francji, Belgii, Włoszech, Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Finlandii, Estonii, Danii, Islandii, Litwie, Białorusi, Turcji i Izraelu. Mają one dobrą opinię dzięki ich funkcjonalności i dobrej jakości. Poszerzanie się rynku wymagających odbiorców jest impulsem rozwojowym. Podjęliśmy w związku z tym decyzję o rozbudowie powierzchni magazynowej i produkcyjnej firmy. Unowocześniamy park maszynowy z myślą o poszerzeniu naszej oferty i zwiększeniu wydajności produkcji.


Nasza strategia marketingowa ma na celu zdobycie pewności, że nasi klienci dokładnie wiedzą, jakie ich potrzeby możemy zaspokoić. Zadanie to jest konsekwentnie realizowane, czego wyrazem są nowe katalogi produktów, nowa strona internetowa oraz konsekwentna polityka informacyjna i bezpośredni kontakt naszych handlowców z klientami.


Wraz z naszym wzrostem chcemy rozwijać się w sposób prawidłowy. Wymaga to stałego kontaktu z klientami w celu zapewnienia znajomości rynku. W naszych działaniach koncentrujemy się na dostarczaniu klientom kompletnych rozwiązań oraz produktów i usług dedykowanych.


Naszą misją jest zrozumienie potrzeb klienta na tyle dobrze, abyśmy byli w stanie zaproponować kompleksowe rozwiązanie problemu.

Czytaj więcej Zwiń

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.