Optomer technika światłowodowa

Nasza Misja

Misją firmy OPTOMER jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług zwiększających efektywność pracy naszych klientów oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego. Wyróżnia nas szybkie reagowanie na realizację zamówień, stały wzrost poziomu jakości obsługi klienta oraz doskonalenie prowadzonych szkoleń.


Dzięki nieustającemu doskonaleniu jakości dostarczanych przez nas produktów i usług – klienci  OPTOMER czują się bezpieczni, pewni i są zadowoleni ze współpracy z nami.


Najważniejszym parametrem naszego sukcesu jest korzyść i satysfakcja klienta.Nasza misja obejmuje:KLIENTÓW:

Stawiamy klientów w centrum zainteresowania. Rzetelnie dbamy o zaspokojenie ich potrzeb. Podejmujemy wszelkie przedsięwzięcia w interesie klienta. Dbamy o efektywność i niezawodność produktów i usług. Rozmawiamy z naszymi kontrahentami o ich potrzebach, jesteśmy otwarci na opinie i sugestie, które wprowadzamy w życie modyfikując produkty na życzenie. Szukamy porozumienia w imię dobrze rozumianej współpracy i wspólnie realizowanych celów.

 

JAKOŚĆ:

Nasze rozwiązania są dostarczane Klientom od ponad 25 lat i przede wszystkim wysoka jakość jest naszą wizytówką oraz gwarantem rynkowego sukcesu każdego przedsięwzięcia. Dążymy do tego, aby marka OPTOMER była znana jako synonim najwyższej jakości.

 

DORADZTWO:

Jednym z naszych celów jest doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań. Pragniemy zapewnić naszym klientom dostęp do wiedzy o produktach i technologii naszej firmy, poprzez organizowanie licznych certyfikowanych szkoleń tematycznych.

 

PRACOWNIKÓW:

To podstawowa wartość firmy. Pełne wykorzystanie i rozwijanie ich potencjału, z akceptacją indywidualnych uwarunkowań, pozwala na realizację celów firmy. Promujemy kreatywność i efektywność, pracujemy zespołowo zwiększając skuteczność naszych zadań. Działamy odpowiedzialnie względem klientów, partnerów, dostawców i środowiska. Firmę traktujemy jako wspólne dobro.


CELE:

  • zapewnienie firmie stabilnej pozycji rynkowej przez systematyczne podnoszenie jakości
  • zapewnienie naszym Klientom poczucia zadowolenia z produktów i usług świadczonych przez OPTOMER
  • zapewnienie wiarygodności firmy jako godnego zaufania producenta osprzętu światłowodowego
  • zachowanie i doskonalenie poziomu jakościowego oferowanych produktów.
Czytaj więcej Zwiń

SKLEP ON-LINE

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Katalog

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ
OFERTĘ

Sieci Napowietrzne

Skorzystaj z opcji logowania, aby uzyskać dostęp do większej bazy materiałów.