Optomer technika światłowodowa

Praca

Szanowni Państwo,

Firma OPTOMER zajmująca się projektowaniem i produkcją telekomunikacyjnego osprzętu światłowodowego poszukuje kandydata/kandydatki na stanowiska:

 Specjalista ds. Sprzedaży:

Opis stanowiska:

•    bieżąca obsługa i monitorowanie zamówień,
•    fakturowanie,
•    przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
•    przeprowadzanie kompleksowego doradztwa w zakresie doboru produktu,
•    współpraca z działami operacyjnymi,
•    umiejętność pracy w zespole i utrzymywania pozytywnych relacji z pracownikami,
•    budowanie i umacnianie kontaktów handlowych z aktualnymi klientami firmy,
•    dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

•    wykształcenia minimum średniego,
•    komunikatywności,
•    łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
•    znajomości obsługi komputera,
•    zaangażowania i chęci do pracy,
•    chęci zdobywania wiedzy produktowej i nowych umiejętności,
•    skuteczności w realizowaniu założonych celów,
•    umiejętności przekonywania i budowania pozytywnych relacji z klientem,
•    kreatywności,
•    doświadczenie w handlu oraz znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
•    znajomość programu Symfonia Handel lub innych programów fakturujących mile widziana.

Oferujemy:

•    umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
•    miłą atmosferę i pracę w jednej z najlepszych firm w branży,
•    możliwość rozwoju zawodowego.

List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optomer.pl podając w tytule nazwę stanowiska.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać pod numer telefonu: (+48) 42 6110100 wew. 11

Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)”.

 Młodszy Specjalista
ds. Marketingu Internetowego:

•    aktualizacja strony internetowej firmy oraz sklepu internetowego,
•    opracowywanie i publikacja kart katalogowych produktów w oparciu o informację z Działu Konstrukcji oraz Działu Rozwoju firmy,